Atelier Urody z Krosna – małymi krokami do wielkich sukcesów

Monika Józefczyk, właścicielka Atelier Urody po raz drugi stanęła na podium w plebiscycie Gala Branży Weselnej. Atelier Urody od niedawna jest w nowym miejscu w Krośnie, ale nadal z rewelacyjną kadrą, świetnym sprzętem i najwyższym poziomem usług. Rozmowa z kobietą sukcesu, kosmetolog mgr Moniką Józefczyk.

Ubiegły rok to pierwsze miejsce na Podkarpaciu. Teraz nagroda dla najlepszego salonu kosmetycznego w Polsce. Jaka jest recepta na zadowolenie klientek i wysoką jakość usług?

Recepta jest jedna:  produkty najwyższej jakości i przede wszystkim szkolenia, dzięki którym nasza kadra jest na bieżąco z nowościami kosmetycznymi i technikami wykonywania zabiegów.  No i oczywiście przyjazna atmosfera w gabinecie.

Jak wygląda historia Twojej firmy?

3.01.2018 Atelier urody będzie świętować 5 lecie istnienia na rynku kosmetycznym. Dużo w tym okresie się wydarzyło. Przede wszystkim rozwój firmy z roku na rok poprzez ciężką pracę początkowo wykonywaną tylko przeze mnie, jednak z roku na rok kadra gabinetu była systematycznie powiększana o nowych pracowników. Zdobyte dwie statuetki : firma Roku 2016 i Lider Roku 2017 w plebiscycie, w którym decydowały moje klientki i klienci, wiec tym bardziej sa to dla mnie bardzo ważne statuetki. We wrześniu tego roku zmieniliśmy lokalizacje gabinetu do nowo wyremontowanego i zmodernizowanego budynku przy ulicy Zagórze 2.  Oczywiście co rok, udział w galach ślubnych i licznych projektach typu realizacje makijaży przy nagrywaniu teledysków, czy w pokazach fryzur na targach fryzjerskich Katowice 2017.

Jakie oferujesz nowości dla swoich klientów?

Nowością w gabinecie są zabiegi na twarz wykonywane w oparciu o markę kosmetyczną Peel Mission, która ma wielkokierunkowe zastosowanie i nie ma schorzeń skórnych, z którymi by sobie nie poradziła chociaż w minimalnym stopniu. Efekty pozabiegowe w postaci zdjęć można oglądać na bieżąco na naszym fan pageu AtelierUrodyKrosno. Dodatkowo nowością w gabinecie są najnowsze techniki wykonywania makijażu permanentnego typu Microblanding i Ombre eye shadows. Oferta z nowościami z dnia na dzień ulega zmianie, bo praktycznie nie ma miesiąca byśmy nie brały udział w szkoleniach lub pokazach firmowych. Dotyczy to zarówno zabiegów na twarz jak i chociażby wzornictwa i technik przedłużania paznokci.

Panna młoda w dniu ślubu i kilka miesięcy wcześniej – rozwiń tę myśl.

Panna młoda w dniu ślubu to chodzący ideał piękna od stóp do głów 😊

Panna Młoda kilka miesięcy wcześniej to osoba kierowana moim doświadczeniem, która  świadomie podchodzi do proponowanych zabiegów, w zależności od potrzeb skóry twarzy i schorzeń skórych oraz dostosowuje się do zaplanowanej przeze mnie prawidłowej pielęgnacji domowej, które w całości stworzą taki pakiet pielęgnacyjny by w dniu ślubu Pani Młoda mogła pokazać się od jak najlepszej strony.

Czy lepiej w dniu ślubu wybrać się do salonu, czy zamówić usługę do domu?

Nie ma na to reguły. Panie, które są na miejscu w Krosnie preferują makijaże w salonie. Makijaże które wykonuje w domu, to  często makijaże wyjazdowe do odległych wsi lub miast poza Krosnem. Np. Rymanów Brzozów Jedlicze

Poza pracą w salonie wykonujesz też makijaże do różnych projektów. Opowiedz więcej o tym.

Tak jak najbardziej. Na chwilę obecną mogę się pochwalić wykonywaniem makijażu do trzech teledysków zespołu muzycznego Hit Sanok pt.: „GPS”, „Kotku Koku”, „Jeśli kochasz to prawdziwie”. Dodtakowo makijaże wykonywane na Galach ślubnych do pokazów mody sukień ślubnych salonów: „Erica”, „Afrodyta”, „Igar” oraz udział w wykonywaniu makijażu dla firmy Stapiz na branżowych Targach Kosmetycnych Beauty Fair, Katowice 2017 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym.

Z jakich zabiegów regularnie powinny korzystać panie, a z jakich panowie?

Tych samych😊 Nie ma  większych roznic w pielęgnacji skóry twarzy, dłoni, czy stop pomiędzy kobietami i mężczyznami.

W jakich godzinach otwarty jest gabinet i gdzie Was szukać?

Pracujemy od wt-pt 8-18 i sob od 8-16. Jeżeli jest zapotrzebowanie na wykonanie makijazy w niedziele lub świeta to również jest taka możliwość po wcześniejszej rezerwacji terminu.

Nasz nowy adres to Atelier urody ul. Zagórze 2 , 38-400 Krosno

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *