Co warto wiedzieć, zanim kupicie obrączki ślubne.

Obrączki są najważniejszym przedślubnym zakupem. Szybko zapominamy o pięknym albumie ze zdjęciami, suknie rzucamy w kąt, z garnituru się wyrasta, a obrączki pozostają do końca życia. Dobrze wybrane mogą wzmacniać więź i pomagać w trudnych monetach. Obrączka to nie tylko migoczący, jasny i zaokrąglony kawałek stopu metali. To symbol – okrąg bez początku i końca, nieskończona linia miłości. 

Co jest najważniejsze przy wyborze obrączek?

Podpowiadają specjaliści z Salonów Jubilerskich „Sezam”- lidera sprzedaży obrączek ślubnych:

Komfort – pierścień ślubny jest czymś, co planujemy nosić przez całe życie. Warto zatem zdecydować się na obrączki wykonane ze złota i najlepiej z wyższej próby 585. Wygodę zapewnią odpowiednio wyprofilowane brzegi oraz wypukłość wewnątrz, czyli technologia „Comfort- fit” lub inaczej mówiąc – soczewka wewnątrz obrączki.

Estetyka – możliwości są nieograniczone poprzez wybór formy, kolorystyki, faktury zdobienia, decyzji o oprawianiu kamieni, a także grawerowaniu napisów. Chcąc sprostać oczekiwaniom par „Sezam” dysponuje ponad 500 modelami obrączek, które można modyfikować zgodnie z własnymi pomysłami.

Dopasowanie – duże znaczenie ma doświadczenie sprzedawcy. Nie ważne, jak dużo czasu para potrzebuje na decyzje i ile wzorów obrączek chce zobaczyć. Dobry ekspedient wykaże wyrozumiałość i zaangażowanie oraz pomoże wybrać zarówno odpowiedni rozmiar, jak i pasujący do kształtu palca fason obrączki.

Terminowość  – specjalistyczny salon z obrączkami ślubnymi powinien dostosować termin realizacji zamówienia do oczekiwań narzeczonych. Należy jednak mieć na uwadze, że obrączki wykonywane są na specjalne zamówienie i nie powinno się zwlekać z ich zakupem do ostatniej chwili. W niektórych, bardziej skomplikowanych technologicznie wzorach realizacja może trwać nawet do dwóch miesięcy, ale są i takie modele, których realizacja potrwa maksymalnie do dwóch tygodni, a w przypadku zamówienia ekspresowego termin zostaje jeszcze bardziej przyspieszony.

Serwis – konserwacja jest czynnikiem niezbędnym do rozważenia jeszcze przed wybraniem obrączek. W salonach „Sezam” rekomendujemy serwis bezpośrednio u producenta danych obrączek (wysyłamy obrączki), ponieważ daje to pewność, że zaopiekują się nimi wyspecjalizowani złotnicy, a usługa będzie zrealizowana fachowo.

Pracownicy Salonów Jubilerskich „Sezam” zapewniają: nieważne czy preferujecie modele tradycyjne, czy wolicie nowoczesne rozwiązania; nieważne jak duży jest Wasz budżet ślubny oraz czy macie sprecyzowane wymagania lub dopiero szukacie inspiracji. Z radością pomożemy Państwu dokonać najlepszego wyboru obrączek ślubnych, aby służyły Wam codziennie przez długie lata.
Jesteśmy po to by spełniać Wasze życzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *