Firma Jubilerska Górecki – najlepszy jubiler na Podkarpaciu

Obrączki, to wybór na całe życie. Zwycięzca w kategorii Jubiler, firma jubilerska Górecki, w swojej ofercie poza obrączkami posiada szereg innych produktów wysokiej klasy. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Rozmawiał Arkadiusz Habrat.

Pierwsze miejsce na Podkarpaciu w kategorii jubiler – jakie są państwa odczucia i wspomnienia wiążące się z tym wydarzeniem?

Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego wyróżnienia. Sam konkurs był fajną przygodą w naszej karierze zawodowej. Przeprowadzony w bardzo profesjonalny sposób dostarczył wiele pozytywnych emocji.

Czy to pierwsza tego typu nagroda, a może Firma Jubilerska Górecki ma już na swoim koncie podobne sukcesy?

Nasza firma w swym dorobku posiada wiele nagród przyznanych przez instytucje na szczeblu lokalnym, wojewódzkim i ogólnopolskim. Nazbierało się tego sporo, najważniejsze to nagroda Ministra Gospodarki za najlepszy wyrób jubilerski na polskim rynku, przyznana firmie dwukrotnie w 2004 roku i 2009, oraz 3 nagrody za najlepszy wyrób przyznana przez Ministra Gospodarki w 2016 roku. Jesteśmy jedną z  najbardziej utytułowanych firm na polskim rynku jubilerskim.

Co posiadacie Państwo w swojej ofercie, poza obrączkami i pierścionkami zaręczynowymi?

Firma Jubilerska Górecki jest producentem ekskluzywnej biżuterii złotej z kamieniami szlachetnymi. Produkujemy obrączki, pierścionki, zawieszki, bransolety, kolie oraz bardzo szeroki wachlarz wyrobów jubilerskich. Realizujemy najbardziej orginalne zamówienia naszych odbiorców.

Ile wcześniej zamawia się obrączki? Czy można zlecić wykonanie wymyślonego przez klienta wzoru?

Klienci różnie podchodzą do terminu w którym składają zamówienie, są tacy którzy robią to parę miesięcy wcześniej, lub parę tygodni wcześniej, lecz są i tacy którzy chcą kupić na tzw. ostatnią chwilę. Realizujemy w zasadzie każdy projekt, a nasz personel sprzedaży często podkreśla, że jedynym ograniczeniem może być brak wyobraźni naszego klienta, reszta jest przedmiotem realizacji.

Czy można wykonać u Państwa obrączki z własnego złota?

Tak, wykonujemy również obrączki z powierzonego materiału z tzw. własnego złota, nie jest to dla nas żaden problem.

 

Jak długo zajmują się państwo prowadzeniem Firmy Jubilerskiej Górecki , proszę nam przedstawić jak doszło do powstania firmy?

W branży jubilerskiej działamy od 26 lat. Jesteśmy firmą rodzinną, obecnie prowadzoną przez małżeństwo Zofię i Zbigniewa Góreckich, zaś na początku powstania była to spółka dwóch braci. Firma powstała w momencie transformacji ustroju, kiedy to można było rozpocząć działalność związaną z handlem i obrotem metalami i kamieniami szlachetnymi tj.w 1991 roku.

Czy zdarzają się Państwu jakieś specjalne oczekiwania par młodych? Jak Firma Jubilerska Górecki podchodzi do różnych propozycji par młodych?

Firma Jubilerska Górecki na polskim rynku jubilerskim jest liderem kreatywności, a na swoim koncie posiadamy 10 autorskich kolekcji zaprojektowanych i wykonanych w naszej Dębicy. Adres naszej firmy jest właściwym na drodze w poszukiwaniu najbardziej wymyślnych i  spersonalizowanych zamówień. Nie zostawiamy nikogo z jego potrzebą czy oczekiwaniem, spełniamy najskrytsze marzenia dając klientowi profesjonalnie wykonany wyrób według wysokich standardów jakościowych.

Gdzie można zapoznać się z pełną ofertą firmy?

Pełną ofertę naszej firmy mogą Państwo oglądać i zakupić w naszych salonach firmowych w Dębicy, oraz w Rzeszowie w galerii Millenium Hall. Ponadto wyroby naszej firmy są dostępne w kilkuset salonach naszych odbiorców w kraju i za granicą.  Zapraszamy  również do odwiedzenia naszego profilu na instagramie – goreckidiamonds, gdzie cały czas dodawane są najnowsze wyroby, które wchodzą do sprzedaży. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą naszej firm, gdyż obecnie panuje swoisty trend na pewne adresy, oprócz sprawdzonego fryzjera, stomatologa, należy również mieć kontakt do sprawdzonego jubilera. W dobie sieciowej marności i nijakości jest to bardzo ważne.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *