Firma Jubilerska Górecki Sp.j. zaprasza na Targi Ślubne

Obrączki od zawsze były tradycyjnym elementem ceremonii ślubnej. Wybierając złote krążki, które towarzyszyć wam będą do końca życia, warto jest obdarzyć zaufaniem jubilera, który stworzy idealne obrączki, wkładając w to serce, zamiłowanie i pasję. Warto pamiętać, że obrączki są pamiątka na całe życie i pozostają z nami na lata. Mają być trwałe i stabilne nie tak ulotne jak wspomnienia po  uroczystości ślubnej i hucznym weselu. Wykonywane na indywidualne zamówienia obrączki bywają dziś nośnikami symbolicznych, spersonalizowanych treści. To dzięki nim stają się prawdziwie bezcenne.


Targi to wydarzenie zorganizowane z myślą o narzeczonych. Przyszli nowożeńcy mogą zapoznać się z najnowszymi trendami panującymi w modzie ślubnej oraz z ofertą firm związanych z organizacją zaślubin i przyjęcia weselnego. Jest to doskonała okazja do porównania różnych ofert i wybrania tych najbardziej atrakcyjnych.

Firma Jubilerska od 26 lat produkuje obrączki ślubne na indywidualne zamówienie, tworząc najbardziej wyszukane wzory. Od kilku już lat prezentuje swój dorobek  na targach Ślubnych w Rzeszowie.  Również i w tym 2018 roku nie zabraknie jej w gronie wystawców. Wszyscy zwiedzający będą mogli obejrzeć i przymierzyć obrączki ślubne marki Górecki. Profesjonalna obsługa postara się aby przyszli małżonkowie otrzymali pełen wachlarz informacji na temat obrączek- materiału, kamieni w nich oprawinych oraz ich trwałości.

Najnowsze trendy we wzornictwie obrączek to dla Firmy Jubilerskiej Górecki  kolejna szansa aby nieustannie spełniać Państwa ślubne marzenia.

Na targach ślubnych będzie również można zamówić obrączki w bardzo atrakcyjnej cenie.

Zatem już teraz zarezerwujcie sobie weekend 19-20 stycznia 2019 roku na Targi Ślubne w Jasionce k. Rzeszowa.
Serdecznie zapraszamy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *