Gala Branży Weselnej 2018 – nagrody dla najlepszych z całego kraju!

To już trzecia edycja, w której zostaną nagrodzone najlepsze firmy świadczące usługi ślubne z całej Polski. W plebiscycie Gala Branży Weselnej 2018 statuetki zostaną wręczone firmom odnoszącym sukcesy
i wyróżniających się wysoką jakością świadczonych usług. To jedyna taka Gala w Polsce. Otrzymanie nominacji potwierdza wyjątkowość marki
i wysoką pozycję firmy na rynku usług ślubnych. 

Finał plebiscytu i ceremonia wręczenia statuetek odbędzie się 23 listopada 2018 r. podczas Ogólnopolskiej Gali Branży Weselnej 2018 w prestiżowym klubie LUKR w Rzeszowie. Na Gali będziemy gościć ponad 300 osób z całej Polski – topowe firmy, przedstawicieli mediów i ludzi show-businessu. 

Jak zgłosić udział swojej firmy w plebiscycie?

Aby zgłosić swoją firmę, należy odpowiedzieć na otrzymaną wiadomość e-mail w treści podając numer telefonu, w celu przekazania Państwu dalszych instrukcji postępowania.

Do kiedy muszę podjąć decyzję?
Na odpowiedź czekamy 3 dni, od daty przesłania do Państwa wiadomości.

Kto zostaje wyróżniony?
Z pośród nominowanych firm wyróżnione zostają trzy pierwsze miejsca w każdej kategorii.

Jakie nagrody otrzymam zajmując pierwsze miejsce?
Zdobywca pierwszego miejsca otrzyma statuetkę, kwiaty oraz pakiet reklam w telewizjach całego kraju, a także na ogólnopolskim portalu ślubnym o łącznej wartości nagród przekraczającej 3000 zł!  

Czy udział w plebiscycie jest płatny?
Udział w plebiscycie Gala Branży Weselnej jest bezpłatny. Płatną formą jest jedynie udział w Gali finałowej w klubie LUKR z transmisją telewizyjną na żywo na cały kraj oraz w bankiecie po ceremonii wręczenia statuetek. Podczas bankietu do dyspozycji jest muzyka na żywo, parkiet taneczny oraz pełne wyżywienie wraz z napojami. Bankiet trwa do godziny 4:00. Koszt uczestnictwa to 110 zł/os. brutto.

Czy mogę na finał plebiscytu zaprosić znajomych?
Każda z nominowanych firm może zaprosić na bankiet do 4 osób (110zł/os.). Termin gali jest dzień przed tzw. Andrzejkami, więc to świetna okazja do spędzenia czasu na prestiżowym wydarzeniu w gronie przyjaciół. 

Jak znaleźć się w pierwszej trójce firm w swojej kategorii?
Poprzednie plebiscyty pokazały, że firmy które mocno promowały otrzymanie nominacji wśród swoich klientów na oficjalnych stronach internetowych oraz w sieciach społecznościowych zdobyły największą liczbę głosów. 

W jakich kategoriach można otrzymać nominację?
Nominowane są firmy z całej Polski w nastepujących kategoriach: moda ślubna, kosmetyka, fryzjerstwo, zespół muzyczny, dj, jubiler, kwiaciarnie, dekoracje, usługi specjalne, filmowanie, fotografia, cukiernia, sala na wesele, restauracja na zaręczyny, katering. Dodatkowo wręczone zostaną statuetki SUKCES ROKU dla wyróżniających się firm.

Jak moi klienci mogą na mnie głosować?
Jedyną formą zdobywania głosów jest oddanie głosu poprzez wysłanie sms. Każda firma po potwierdzeniu przyjęcia nominacji w danej kategorii otrzyma indywidualny numer sms, na który klienci będą mogli oddawać głosy. Firma z największą liczbą głosów w swojej kategorii otrzymuje pierwsze miejsce, tytuł Lider Roku 2018, statuetkę oraz nagrody. 

Jaki jest czas trwania głosowania?
Plebiscyt ogólnopolski i możliwość głosowania na poszczególne firmy startuje 02 sierpnia 2018 r. i trwać będzie do 04 listopada 2018 r. Z jednego numeru można wysłać/otrzymać maksymalnie 3 głosy sms.

Czy przyjmując nominację także otrzymam nagrody?
Każda z firm, która przyjmie nominację i weźmie bezpłatny udział w plebiscycie, otrzymuje voucher na pakiet reklam do wykorzystania na ogólnopolskim portalu ślubnym.

Czy przyjmując nominację mam jakieś zobowiązania?
Firma biorąca udział w plebiscycie powinna na swoim profilu facebook udostępnić indywidualny dyplom nominacji z oznaczeniem profili facebook organizatorów. Innych zobowiązań nie ma.

 

Linki do Gali 2016 i 2017:

kliknij film GALA 2017
kliknij film GALA 2016

Kontakt:
Arkadiusz Habrat
tel. 506 142 302 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *