Jak wybrać pierścionek zaręczynowy

Oświadczyny dla niejednego z mężczyzn to nie lada wyzwanie, jak wybrać pierścionek dla swej ukochanej, jaki model, wzór, kolor złota i z jakim kamieniem?

Firma Jubilerska Górecki już od ponad 26 lat stara się sprostać najbardziej wyszukanym gustom klientów. Wychodząc na przeciw ich oczekiwaniom  oferuje w swych salonach firmowych szeroki wybór pierścionków zaręczynowych.

Diamenty nadal modne

Najczęściej wybierane są pierścionki z błyszczącymi diamentami jest to symbol doskonałości i ponadczasowości. Można nawet zauważyć swoistą modę na diamenty i  zwyczaj utożsamiający zaręczyny z ofiarowaniem złotego pierścionka z brylantem. Nie można nie zauważyć, że groz klientów z racji stale rosnących cen metali i kamieni szlachetnych decyduje się na inwestycje na przyszłość i zakup pierścionka z brylantem o dużej masie, który pozostanie w rodzinie na długie lata i będzie przekazywany z pokolenia na pokolenie.

Firma Jubilerska Górecki stara się spełniać wszystkie nawet najbardziej oryginalne życzenia swoich klientów wykonując piękne i oryginalne pierścionki zaręczynowe, które będą cieszyć oczy ukochanej przez całe życie, nigdy nie tracąc na swej jakości. Jeśli pierścionek z brylantem nie do końca spełnia oczekiwania przyszłej narzeczonej, jubilerzy oprawią w pioerścionku  rubin, szafir, szmaragd, bądz inny wymarzony kamień szlachetny tak aby sprostać najbardziej wyszukanym gustom.

Pierścionek- idealnie dopasowany

Klienci w salonach firmowych Górecki w bardzo szerokiej ofercie mogą wybrać gotowe wzory i znaleść idealną biżuterię. Jednak w sytuacji, gdy żaden z proponowanych wzorów nie spełnia ich oczekiwań, mogą złożyć indywidualne zamówienie. Firmę Górecki wyróznia fakt, że jest elastyczna i pomimo posiadania bardzo szerokiej gamy produktów, na indywidualne zamówienie dokonuje wszelkich modyfikacji zgodnie z życzeniem klienta. Kupujący otrzymują  ten idealny, niepowtarzalny i spersonalizowany pierścionek, jedyny taki na rynku.

W żółtym czy białym złocie?

Najczęściej wybieranym kolorem złota jest kolor żółty. Wybór dwukolorowych pierścionków daje jednak duże możliwości dobierania pozostałych elementów biżuteri wykonanej ze złota lub srebra jak również w przyszłości obrączek ślubnych. Warto zatem przed dokonaniem zakupu ostrożnie wypytać partnerkę lub przyjrzeć się, jaką biżuterię lubi i nosi.

Gdy już uzbrojeni w informacje o  preferowanym kolorze złota, kamieniu oraz wzorze , udają się Państwo na poszukiwania tego jedynego pierścionka, nie zapomnijcie, by posłuchać głosu swojego serca. Skoro pomogło Wam wybrać przyszłą narzeczoną to pomoże i tu!

A Firma Jubilerska Górecki dołoży wszelkich starań  aby spełnić wszystkie marzenia o idealnym pierścionku zareczynowym.
Zapraszamy serdecznie do zakupów w naszych salonach firmowych na podkarpaciu
w Dębicy ul. Rynek 5 i Galerii Raj oraz w Rzeszowie Galeria Millenium Hall I pietro lokal 142
gdzie znajdziecie Państwo miłą, przyjazna i kompetentna obsługę.

One thought on “Jak wybrać pierścionek zaręczynowy

  • 14 sierpnia 2018 at 1:33 pm
    Permalink

    Oj diamenty to nigdy nie wyjdą z mody. Każdej kobiecie, kiedy usłyszy „diament” od razu świecą się oczy. 🙂 Bardzo fajny artykuł, można się czegoś dowiedzieć.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *