Jesienny ślub

Może być pięknie, kolorowo i oryginalnie. Najważniejszy jest pomysł. Jesień bowiem to nie tylko ponura, szara aura, to również mnóstwo pięknych barw.  Przedstawię wam poniżej projekty zrealizowane w mojej Pracowni w tematyce jesiennej z pewnego wielkiego dnia. Mam nadzieję, że choć trochę was zainspiruję.

W dekoracji kościoła dominowały białe, wiklinowe koszyczki  w kwiatami w kolorystyce adekwatnej do pory roku. Całość dopełnił  dywan w kolorze czerwonym, a także budki ze świecami. Para Młoda natomiast usiadła na białych, drewnianych krzesłach ozdobionych tiulem oraz wiklinowymi wiankami z dodatkiem eukaliptusa.

      fot. WaszWielkiDzien.pl

Koszyczki zastąpić możecie drewnianymi skrzyneczkami lub metalowymi wiadereczkami.

Z pewnością każda z tych form udekorowania ławek wzdłuż nawy głównej będzie wyglądać efektowanie. Do dekoracji możecie użyć  wszelkich gatunków kwiatów, dbając o zachowanie danej kolorystyki.

fot. WaszWielkiDzien.pl

Na sali weselnej królowała dynia, a w niej kompozycje kwiatowe. Obok natomiast stały świece,  a kolorem przewodnim był oczywiście kolor pomarańczowy.

fot. WaszWielkiDzien.pl

Bukiet ślubny oraz wszelkie dodatki florystyczne pięknie ze sobą współgrały.

 fot. WaszWielkiDzien.pl

Czasem naprawdę niewiele potrzeba, aby stworzyć ciekawy, niepowtarzalny klimat.  Ręcznie ozdobiona skrzyneczka na obrączki oraz moje ulubione szampanówki ozdobione kwiatami.

fot. WaszWielkiDzien.pl

Pozdrawiam serdecznie Magdalena Raczyńska
Kreatywna właścicielka Pracowni WaszWielkiDzien.pl ❤

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *