Kwiaty we włosach

Wyjątkowymymi propozycjami florystycznymi zainspiruje Was Magdalena Raczyńska Kreatywna właścicielka Pracowni WaszWielkiDzien.pl Polecam przeczytać całość, a jeśli coś wpadnie Wam w oko – nawiążcie kontakt z Panią Magdaleną koniecznie!

Kochane, niezwykle ważne jest to, aby w całości wszystko pięknie ze sobą współgrało.  I to jest oczywiste, choć niekiedy z waszego punktu widzenia może się to wydawać  trudne do ogarnięcia.
Bez obaw, z moją pomocą z pewnością wszystko się uda.
Chciałabym dziś zająć się tematem ozdób do włosów z kwiatów żywych, które powstają u mnie w Pracowni. Mam nadzieję, że poniższy artykuł będzie dla Was inspiracją.

Wianek, a może delikatna ozdoba florystyczna?
Jedno i drugie rozwiązanie jest bardzo efektowne, ale wszystko jednak zależy od tego jaki typ uczesania wybierzecie oraz w jakim stylu planujecie waszą uroczystość, a także jaki model sukni macie w planach założyć na Wasz Wielki Dzień. Tutaj każdy element jest niezwykle ważny.

        fot. WaszWielkiDzien.pl

Wianek pasuje do luźnej, romantycznej fryzury, a szczególnie do włosów rozpuszczonych,  lekko pofalowanych. Oczywiście istnieje wiele rodzajów wianków- wąskie, szerokie, z samych kwiatów, czy też z dodatkiem liści i nie tylko, bardziej lub niej rozbudowane. Zabudowane w całości lub tylko częściowo. Niezależnie od tego, który typ wianka wybierzecie, z pewnością  efekt będzie olśniewający. Możecie wykorzystać go w dniu ślubu, ale niekiedy zdarza się tak, że zamiast wianka decydujecie się na welon.  Nic straconego, bowiem jeśli planujecie sesję zdjęciową w innym terminie niż ślub- spokojnie możecie go wykorzystać.

Formę podobną do wianka posiada opaska ozdobiona kwiatami. To świetne rozwiązanie nie tylko dla Panny Młodej, ale założyć go może np. dziewczynka sypiąca kwiaty przed Parą Młodą.

                                 fot. WaszWielkiDzien.pl

A może po prostu kwiaty. Pojedyncze lub spięte w kilka sztuk. Mogą być upięte przy koku, bądź też usytuowane po jednej stronie głowy.

  fot. WaszWielkiDzien.pl

Elegancki, dostojny styl, to przede wszystkim bardzo precyzyjne uczesanie, w którym kwiaty będą pięknym dopełnieniem całości.  W tym przypadku pojedynczy kwiat sprawi, że będziesz wyglądać zachwycająco.
Każda ozdoba florystyczna jest przeze mnie dokładnie analizowana pod kątem waszego wizerunku oraz całokształtu uroczystości.  Kwiaty są dodatkiem, a więc niej mogą przytłaczać fryzury, czy też jej obciążać, mają ją dopełniać.
Niezwykle ważne jest to, aby fryzjerka w prawidłowy sposób przymocowała kwiaty do głowy tak, aby się nie wysunęły i aby nie powodowały dyskomfortu, podczas chodzenia, czy też podczas tańca.

Florystyczne dodatki, które powstają w mojej Pracowni są odpowiednio przygotowane i zabezpieczone, zatem bez obaw wytrzymają przez całą uroczystość, aż do rana.

Na koniec, pragnę jeszcze raz przypomnieć. Pamiętajcie, aby całość była kompatybilna. Wszystkie składowe w tym przypadku elementy florystyczne muszą ze sobą współgrać.

Powodzenia w przygotowaniach ślubnych.
Magdalena Raczyńska
Kreatywna właścicielka Pracowni WaszWielkiDzien.pl ❤

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *