Makijaż na ślub

Nadchodzi ten wyjątkowy dzień. Wszystko już jest załatwione i dopięte na ostatni guzik. Zostaje tylko kwestia Twojego makijażu i fryzury. I nagle pojawia się pytanie, jaki makijaż będzie dla mnie najlepszy? Istnieje kilka porad jak wybrać najodpowiedniejszy makijaż ślubny.

Warto zadbać o swoją cerę przed ślubem. Stosowanie odpowiednich maseczek, wizyty u kosmetyczki, zabiegi likwidujące wszystkie niedoskonałości i zaczerwienienia skóry oraz pielęgnacja odpowiednio dobranymi do cery kremami sprawią, że Twoja będzie ona lśniąca, gładka i wypoczęta a ślubny makijaż będzie prezentował się idealnie. Nie wszystkie niedoskonałości da się całkowicie zakryć makijażem warto zatem o stan cery, zadbać dużo wcześniej.

Makijaż ślubny musi być wyjątkowo trwały, ponieważ ma utrzymać się kilkanaście godzin. Wysokie temperatury mogą przyczynić się do szybszego zmycia makijażu, warto zatem zadbać o to, aby podkład był wyjątkowo trwały i wytrzymały na ciepło. Powinien być także wodoodporny. Nie od dziś wiadomo , że ceremonii zaślubin towarzyszy mnóstwo wzruszeń, trzeba pamiętać o tym, aby łzy Panny młodej nie zniszczyły makijażu już przy błogosławieństwie.

Kosmetyczka, wykonująca makijaż ślubny musi przede wszystkim znać kolory dodatków oraz model i wzór sukni ślubnej. Dobranie odpowiednich kolorów jest podstawową zasadą perfekcyjnie wykonanego makijażu. Duże znaczenie ma również charakter Panny młodej. Jeśli dobrze czuje się w mocnych kolorach i wyraziście podkreślonych oczach taki tez powinien być jej makijaż ślubny. Nie musi być ona grzeczna, słodka i ułożona Panna młoda. Mocne makijaże tez pięknie wyglądają w połączeniu z reszta dodatków. Przy wykonywaniu makijażu u kosmetyczki należy zaznaczyć, aby używała kosmetyków najwyższej jakości, co jest gwarancja jego trwałości i wytrzymałości. Najważniejsze elementy, które wiążą się z doborem odpowiedniego i trwałego makijażu ślubnego to

⦁ charakter Panny młodej

⦁ krój i odcień sukni

⦁ biżuteria i dodatki

⦁ bukiet ślubny

⦁ styl makijażu, jaki na co dzień stosuje Panna młoda

⦁ wysoka jakość kosmetyków

⦁ oprawa i styl ceremonii.

Suknia ślubna i dodatki, wystrój sali, tort weselny, wiązanka ślubna oraz makijaż, wszystko to ma ogromne znaczenie dla estetycznej oprawy ślubu. To jak wesele jest zorganizowane estetycznie ma ogromny wpływ na samopoczucie Państwa młodych i gości a dobre samopoczucie wiąże się z świetną zabawą. Warto zatem zadbać o piękną oprawę. Każdy przecież marzy o tym, aby jego wesele było w pełni udane a goście w stu procentach zadowoleni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *