Real Rent.Pl – Królewski Wynajem

Samochody klasy premium to idealny sposób na podkreślenie wagi i prestiżu Ceremonii. Poczynając od eventów, takich jak Komunie, rocznice ślubu, zaślubiny, urodziny, jubileusze, poprzez śluby i inne ważne wydarzenia biznesowe i kulturalno-społeczne. Real Rent.Pl gwarantuje najnowsze auta z nietuzinkowymi wnętrzami i dekoracje z kolekcji Real Rent.Pl. Firmę cechuje dbałość o każdy detal i indywidualna współpraca z klientem.


Planując ślub i wesele bardzo często miotamy się pomiędzy salą, kwiatami, strojami i masą detali, które należy dopiąć w jedną spójną całość . W końcu ślub planujemy raz w życiu, a wspomnienia będą nam towarzyszyły na zawsze. Zazwyczaj nie posiadamy osobistego doświadczenia w kwestii planowania ceremonii, więc jedną z najważniejszych decyzji, jaką przyjdzie nam podjąć, jest wybór osób, w których ręce oddamy wszelkie przygotowania.  Bardzo istotnym elementem ceremonii ślubnej jest środek transportu Młodej Pary, który od zawsze stanowi swoisty rytuał i tradycję. Na podkarpackim rynku zdecydowanie wyróżnia się firma RealRent.Pl, która jako jedyna posiada w swojej ofercie piękną i nietuzinkową flotę samochodów.
Na jej czele możemy podziwiać auta o wyjątkowej, niespotykanej klasie, takie jak Maserat Ghiblii, Jaguar XE, Alfa Romeo Giulia, różne mercedesy, BMW, audi i inne, wyłącznie nowe modele aut.  Wszystkie auta wyprodukowane są na specjalne zamówienie RealRent.Pl. Fantastycznym nabytkiem jest New Beetle Cabrio wyprodukowany i sprowadzony z Meksyku specjalnie dla klientów z Podkarpacia. Ostatni nabytek to Jaguar F- PACE.


Co istotne, wynajem tych aut jest przystępny cenowo i co najciekawsze, to tylko jeden z elementów składowych sukcesu RealRent.Pl . To ludzie z pasją, dla których każda uroczystość jest odrębnym niezwykle istotnym wydarzeniem i projektem, który jest zrealizowany na 100%. Nie ma odstępstw od tej reguły – auto zawsze dostarczone jest do klienta w nieskazitelnym stanie. Mając na uwadze wyjątkowy charakter dnia, w którym odbywać się będzie uroczystość, towarzyszyć Wam będzie wykwalifikowany kierowca o wysokiej kulturze osobistej i łagodnym usposobieniu. Kolejny atut i podstawa w tej branży, to znajomość zmieniających się trendów, potwierdzona wieloletnim międzynarodowym doświadczeniem. RealRent.Pl stawia na minimalizm, oczywiście zgodnie z Waszymi wskazówkami. Nie musicie zaprzątać sobie głowy dekoracjami samochodu – zespół RealRent.Pl dba o każdy detal, służy radą, wsparciem i doświadczeniem. Dla nich liczy się Wasz komfort , wygoda i uśmiech.
Wszystkie samochody możecie zobaczyć w siedzibie firmy, gdzie pracownicy doradzą, która z perełek znajdujących się we flocie spełni Wasze oczekiwania. Istotną zaletą RealRent.Pl jest pełna dyspozycyjność i mobilność w każdej formie: telefonicznie, mailowo, osobiście oraz przez fan page, ponieważ mają świadomość, że dialog z klientem to podstawa. Praca z Wami odbywa się o różnych porach dnia przez 7 dni w tygodniu. Najistotniejsze jest to, że RealRent.Pl to ludzie których cechuje nie tylko ogromny profesjonalizm i zaplecze, ale to również ludzie, którzy z oddaniem i miłością wykonują swoją pracę tak, by Wasz dzień był spełnieniem marzeń, bo to Wasze zadowolenie stanowi sukces RealRent.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *