TARGI ŚLUBNE W KROŚNIE 2023 PAŁAC POLANKA

 

Już 6 stycznia 2023 (piątek, święto Trzech Króli) w sali bankietowej Pałacu Polanka odbędzie się jubileuszowa, dziesiąta edycja Krośnieńskich Targów Ślubnych dla osób planujących ślub i wesele.

Od godziny 11:00 na zwiedzających z najnowszą ofertą na sezon ślubny 2023 będą czekać topowe firmy z regionu. Specjalne nagrody do wygrania ufundował Pałac Polanka – będą to: Vouchery do SPA oraz voucher na romantyczną kolację w słynącej ze znakomitej kuchni restauracji Pałacu Polanka.

Nie zabraknie nowych kolekcji sukien ślubnych oraz garniturów – także tych szytych na miarę. Nowe wzory obrączek z rabatem nawet 20% zaprezentują jubilerzy Jaracz, Płonowski oraz Rubicello. Krośnieńscy dekoratorzy pokażą nowe trendy na przyszły sezon i wiele inspiracji, nie tylko kwiatowych.

Podczas targów będzie można skosztować smakołyków ze słodkiego stołu znanej od ponad 60-ciu lat cukierni Jagusia. Kolorowymi drinkami oczaruje gości barman Blue-Fire, a już od wejścia uśmiech na twarzach wywoła animator – tak często wybierana atrakcji dla najmłodszych uczestników na weselu.

Nowe pomysły i propozycje przedstawią fotografowie i filmowcy ślubni – na jednym ze stoisk będzie można wykonać bezpłatną fotosesję. Przed obiektem prezentowane będą samochody do ślubu – nowoczesne i zabytkowe. Warto skorzystać też z bezpłatnej podczas targów sesji w foto budce „Oko Prezesa”.

Weselny Expert Arkadiusz Habrat zaprasza na targi wszystkie osoby planujące ślub i wesele podczas których z pewnością znajdą ciekawe inspiracje i zaoszczędzą na organizacji, gdyż w tym dniu każdy wystawca będzie oferował specjalny rabat targowy na swoje usługi sięgający u niektórych nawet -30%. Warto zabrać przyjaciół czy rodziców, którzy pomogą przy dokonaniu wyboru usługodawców na ten najpiękniejszy dzień w życiu. Po odwiedzeniu stoisk warto wstąpić do restauracji Pałacu Polanka i skosztować wyśmienitej kuchni!

Wydarzenie zakończy się o godz. 16:00 – wstęp jest bezpłatny.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *