Wesele? Tylko w Agicie.

Planując tak niezwykłe wydarzenia jak ślub i wesele wiemy, jak bardzo ważne jest miejsce i jego klimat. Dlatego zrobimy wszystko, aby ten czas był dla Państwa wyjątkowy.

Jesteśmy przekonani, że dzięki doświadczonemu zespołowi będziemy mogli sprostać wszelkim wymaganiom i zapewnić radosne chwile przy znakomitej muzyce, wykwintnych daniach oraz w eleganckich wnętrzach.

Best Hotel Agit Congress & Spa to nowoczesne miejsce ze świeżym spojrzeniem na organizację przyjęć okolicznościowych. Podejmujemy każde wyzwanie organizacyjne.

Jesteśmy laureatami licznych nagród i wyróżnień, m.in. nagrody Best Hotel Award: najlepszy hotel w Lublinie (2014) i najlepszy hotel konferencyjny w Polsce (2015). W 2015 roku otrzymaliśmy również nagrodę Laur Eksperta.

Zostaliśmy wyróżnieni przez Urząd Miasta Lublin jako Miejsce Inspiracji i zajęliśmy 3. miejsce w konkursie Restauracja z Przyszłością.

Szefem Kuchni Hotelu Agit jest słynny Jean Bos – jeden z najbardziej utytułowanych szefów kuchni, mistrz kuchni molekularnej i jeden z głównych przedstawiciel tego nurtu.

Gotował dla królów i prezydentów, w 2006 roku zdobył tytuł Najlepszego Kucharza Świata. Był nadwornym kucharzem Króla Belgii, a w 2013 r. został odznaczony jednym z najważniejszych wyróżnień nadawanych w Belgii – Orderem Leopolda II od jego Królewskiej Mości Króla Belgii Alberta II.

Naszą filozofią jest zdrowa kuchnia oraz zdrowy tryb życia.

Restauracja Eco Hotelu Agit Congress & Spa przygotowuje dania z najwyższej jakości produktów o wyszukanym smaku, tworzone zgodnie z filozofią kuchni fusion przez Mistrza Kuchni Jeana Bosa.

Dla równowagi, strefa Fitness & SPA z gabinetami kosmetycznymi oferuje szereg usług pozwalających utrzymać zdrową sylwetkę i dobrą formę – siłownię 24h, sale fitness, saunę infrared z terapią solną, łaźnię turecką i solarium.

Także dzieci nie będą się u nas nudzić. Oferujemy bawialnię edukacyjną z boiskiem sportowym, małpim gajem, dmuchańcami i dojną krową.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *