Kim jest Weselny Expert?

Moi drodzy,

w dniu dzisiejszym z wielką radością oddaję w Wasze ręce portal Weselny Expert, w którego tworzenie od wielu miesięcy zaangażowanych była spora grupa osób, by był dla Was funkcjonalny, ale przede wszystkim był źródłem wiedzy przy organizacji tego wyjątkowego dnia – Waszego ślubu.

Na portalu znajdziecie wiele moich porad,gdyż widziałem już wiele, bo weselami zajmuję się od 18 lat. Ponadto dużo ciekawostek pojawi się w dziale „inspiracje”, gdzie znajdziecie najnowsze trendy ślubne. W dziale „aktualności ślubne” będę informował o tym, co aktualnie dzieje się na rynku ślubnym w Polsce, o promocjach, wyprzedażach etc. Ciekawą propozycją na spędzenie czasu we dwoje może być dział „Weselny Expert Tv”, w którym prezentuje odcinki z wyróżniającymi się firmami. To niewątpliwie duża dawka wiedzy, ale też firmy godne zainteresowania, by zaprosić je na swoje wesele. W dziale „wywiady” poznacie ciekawych ludzi ze świata wesel, z którymi porozmawiam na temat organizacji, trendów, produktów i usług. „Katalog firm” to zbiór firm, które będą Wam potrzebne przy organizacji ślubu i wesela. Kategoryzacja i podział na województwa powinien ułatwić Wam znalezienie tych właściwych.

Jak już o szukaniu mowa, oddaję do Waszej dyspozycji „zlecenia weselne” – narzędzie doskonałe. Dzięki niemu nie będziecie musieli wydzwaniać do setek firm, by znaleźć tą z wolnym terminem. Wystarczy, że wpiszecie datę ślubu, miasto i rodzaj usługi jakiej szukacie, a firmy same się do Was odezwą. Pozwoli Wam to zaoszczędzić sporo czasu. Na pewno warto skorzystać.

Życzę pomyślnej organizacji  wesela, a portal niech Wam w tym pomoże.
Arkadiusz Habrat,
Weselny Expert

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *