Co warto wiedzieć, zanim kupicie obrączki ślubne.

Obrączki są najważniejszym przedślubnym zakupem. Szybko zapominamy o pięknym albumie ze zdjęciami, suknie rzucamy w kąt, z garnituru się wyrasta, a obrączki pozostają do końca życia. Dobrze wybrane mogą wzmacniać więź i pomagać w trudnych monetach. Obrączka to nie tylko migoczący, jasny i zaokrąglony kawałek stopu metali. To symbol – okrąg bez początku i końca, nieskończona linia miłości. 

Co jest najważniejsze przy wyborze obrączek?

Podpowiadają specjaliści z Salonów Jubilerskich „Sezam”- lidera sprzedaży obrączek ślubnych:

Komfort – pierścień ślubny jest czymś, co planujemy nosić przez całe życie. Warto zatem zdecydować się na obrączki wykonane ze złota i najlepiej z wyższej próby 585. Wygodę zapewnią odpowiednio wyprofilowane brzegi oraz wypukłość wewnątrz, czyli technologia „Comfort- fit” lub inaczej mówiąc – soczewka wewnątrz obrączki.

Estetyka – możliwości są nieograniczone poprzez wybór formy, kolorystyki, faktury zdobienia, decyzji o oprawianiu kamieni, a także grawerowaniu napisów. Chcąc sprostać oczekiwaniom par „Sezam” dysponuje ponad 500 modelami obrączek, które można modyfikować zgodnie z własnymi pomysłami.

Dopasowanie – duże znaczenie ma doświadczenie sprzedawcy. Nie ważne, jak dużo czasu para potrzebuje na decyzje i ile wzorów obrączek chce zobaczyć. Dobry ekspedient wykaże wyrozumiałość i zaangażowanie oraz pomoże wybrać zarówno odpowiedni rozmiar, jak i pasujący do kształtu palca fason obrączki.

Terminowość  – specjalistyczny salon z obrączkami ślubnymi powinien dostosować termin realizacji zamówienia do oczekiwań narzeczonych. Należy jednak mieć na uwadze, że obrączki wykonywane są na specjalne zamówienie i nie powinno się zwlekać z ich zakupem do ostatniej chwili. W niektórych, bardziej skomplikowanych technologicznie wzorach realizacja może trwać nawet do dwóch miesięcy, ale są i takie modele, których realizacja potrwa maksymalnie do dwóch tygodni, a w przypadku zamówienia ekspresowego termin zostaje jeszcze bardziej przyspieszony.

Serwis – konserwacja jest czynnikiem niezbędnym do rozważenia jeszcze przed wybraniem obrączek. W salonach „Sezam” rekomendujemy serwis bezpośrednio u producenta danych obrączek (wysyłamy obrączki), ponieważ daje to pewność, że zaopiekują się nimi wyspecjalizowani złotnicy, a usługa będzie zrealizowana fachowo.

Pracownicy Salonów Jubilerskich „Sezam” zapewniają: nieważne czy preferujecie modele tradycyjne, czy wolicie nowoczesne rozwiązania; nieważne jak duży jest Wasz budżet ślubny oraz czy macie sprecyzowane wymagania lub dopiero szukacie inspiracji. Z radością pomożemy Państwu dokonać najlepszego wyboru obrączek ślubnych, aby służyły Wam codziennie przez długie lata.
Jesteśmy po to by spełniać Wasze życzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *