Fotobudka4u.eu – najlepsza fotobudka na wesele

Fotobudkę coraz częściej widuje się na weselach, ale i imprezach firmowych. Ogromne doświadczenie w tej kwestii mają właściciele firmy Fotobudka4u.eu.

Od jak dawna oferujecie dla klientów fotobudkę?

Na rynku działamy już ponad 5 lat i wtedy to właśnie zrodził się pomysł na atrakcje jaką jest fotobudka. Chcieliśmy, aby nasi klienci mieli ciekawe i zabawne wspomnienia nie tylko z wesela ale z różnych imprez. Od tego roku w naszej ofercie pojawiło się także FotoLustro.

Czy fotobudka to tylko atrakcja na wesela?

Fotobudka to świetny pomysł, który sprawdza się nie tylko na wesela, ale po prostu wszędzie tam, gdzie jest dobra zabawa. Dlatego też można ją z powodzeniem wynajmować także na urodziny dzieci czy młodzieży, imieniny, imprezy studniówkowe, a nawet imprezy firmowe, aby pomogła uświetnić ten czas i zapewnić dobrą zabawę.

Na co zwrócić uwagę wybierając firmę, która świadczy usługi fotobudki?

Warto zwrócić uwagę na to, jakie opinie otrzymuje ona od dotychczasowych klientów. Dzięki nim można poznać, jaki jest charakter jej pracy. Drugą ważną, a może nawet ważniejszą kwestią jest to, jakiej jakości materiały są efektami pracy danej firmy. Można je oglądać na stronie internetowej czy na profilu na Facebooku – jakość zdjęć to najważniejsze, co powinno się brać pod uwagę. Kolory, światło, także ilość dostępnych gadżetów – wszystko to można ocenić na podstawie zdjęcia.

Jak oceniacie Galę Branży Weselnej – czy warto było wziąć udział w plebiscycie?

Zawsze warto brać udział w czymś, co pozwoli rozeznać się, jak naszą pracę oceniają klienci. To dzięki nim możemy się dowiedzieć, że pozytywnie oceniają naszą pracę. Udział w plebiscycie, wystąpienie obok wielu innych profesjonalnych firm to duże wyróżnienie i samo  w sobie jest nagrodą.

Czy w związku z wygraną stawiacie sobie nowe cele?

Nie można osiąść na laurach, bo nasi klienci byliby niepocieszeni. Uzyskanie tytułu „FIRMY ROKU” traktujemy jako zobowiązanie na następny rok, a nie jako podsumowanie dotychczasowej pracy. Dzięki temu możemy wytyczać sobie nowe cele, aby jeszcze lepiej spełniać wymagania rynku. Można powiedzieć, że jeśli teraz byśmy odpuścili, zmarnowalibyśmy to, co udało się wypracować przez ostatnie lata.

Ile wcześniej należy rezerwować termin u Was?

W zależności od tego, w jakim miesiącu planuje się imprezę, terminy są mniej lub bardziej napięte. Czym szybciej tym lepiej – spoglądając na nasz kalendarz niektóre terminy w 2019 roku są już pozajmowane.

Gdzie najlepiej ustawić fotobudkę na przyjęciu weselnym i na jaki czas najlepiej zamówić fotobudkę?

Fotobudka powinna stać w takim miejscu, które przyciąga uwagę gości – muszą oni wiedzieć, że da się w danym momencie skorzystać z dodatkowej atrakcji. Najlepiej, żeby było tam trochę miejsca (4m kw), aby można było się swobodnie ustawić. Poza tym większa powierzchnia pozwala gościom na swobodniejsze poruszanie się wokół budki. Jeśli chodzi o czas, to oferujemy 2, 3 lub 4 godziny tej atrakcji – liczbę godzin należy dostosować do liczby gości, np. w przypadku 120 gości z pewnością 2 godziny będzie wystarczające.

Poza samą usługą dostępne są inne opcje związane z fotobudką. Posiadacie je w swojej ofercie, a jeśli tak to jakie to są?

Przede wszystkim to, czego najbardziej się oczekuje w dobie komputerów, czyli dostępność zdjęć w formie elektronicznej, czyli na nośniku oraz w internecie (zabezpieczone hasłem). W ofercie jest też personalizowana księga Gościm które dodawana jest do każdej podpisanej umowy bezpłatnie, gdzie można wklejać zdjęcia z fotobudki i składać życzenia. Do obsługi fotobudki zawsze są 2 osoby, które asystują podczas wykonywania zdjęć. Możliwe jest także wykonanie prezentacji ze zdjęć w formie prezentu.

Gdzie można szerzej poznać Waszą ofertę?

Nasza oferta jest dostępna na stronie internetowej http://www.fotobudka4u.eu. Tam znajdują się wszystkie szczegóły, dotyczące naszej pracy. Można tez zadzwonić pod numer 663 869 978, aby uzyskać informacje bezpośrednio od nas i umówić się na termin. Zapraszamy do uczestnictwa w np. Targach Ślubnych W Rzeszowie gdzie prezentujemy swoje propozycje i nowości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *