GO BAROQUE – X, jubileuszowa kolekcja Firmy Jubilerskiej Górecki

Firma Jubilerska Górecki prezentuje najnowszą 10 jubileuszową kolekcję  pod nazwą
„Go baroque”. Dedykowana jest ona trzem mało jeszcze znanym na polskim rynku kamieniom szlachetnym: czarnym diamentom, turmalinom oraz morganitom. Kamienie te idealnie się uzupełniają i łączą tworząc niepowtarzalną, perfekcyjną harmonię. Zaprezentowane wzornictwo jest odpowiedzią na obecne trendy w jubilerstwie i kolorach w modzie.

Całość projektów wykonano w żółtym złocie, ponieważ kolor ten świetnie komponuje się z czernią diamentów, zielenią turmalinu oraz brzoskwiniowym odcieniem morganitu, podkreślając tym samym głębię wszystkich kolorów.

Inspiracji do stworzenia nowej kolekcji „Go Baroque” firma poszukiwała w naturze, sztuce baroku oraz w charakterze i specyfice szlachetnych kamieni użytych do kolekcji. Efektem  tych poszukiwań jest wspaniała kolekcja z niepowtarzalnymi wzorami biżuterii, która doskonale oddaje panujące trendy na rynku mody oraz jubilerskim.

Czarny diament:elegancki i odważny

W nowej kolekcji  pierwsze sprzypce odgrywają czarne diamenty, które doskonale współgrają z innymi kolorami co można zauważyć także w dotychczasowych kolekcjach firmy.

Z odwagą połączone zostały z turmalinami a dokładniej z ich ciemnozieloną, butelkową odmianą,oraz morganitami w odcieniu brzoskwiniowym. Czarne diamenty idealnie prezentują się
w biżuterii z żółtego złota i cudownie oddają barokowy styl biżuterii.

 

Turmalin: soczysty i urzekający

Kolejny, choć mniej znany kamień szlachetny, który wykorzystano w kolekcji „Go Baroque” to turmalin. Jego ciemnozielona, butelkowa barwa, mocno nasycona i soczysta, sprawia, że biżuteria  posiada głębię. W tak pięknym kamieniu naturalnym drzemią ukryte energie, które korzystnie wpływają na organizm człowieka, oczyszczają umysł przynosząc jasność i uspokojenie. Biżuteria z tymi kamieniami zachwyca i uzależnia od siebie odbiorców. Kolor butelkowej zieleni turmalinu idealnie wpisuje się w trendy mody 2017 roku, został on okrzyknięty kolorem tego roku.

Morganit:spokojny i skromny

Morganit to kamień o delikatnej i wdzięcznej barwie, choć wciaż mało znany na polskim rynku. Połączony z czernią doskonale oddaje swoją moc i blask. Efekt tego powiązania fantastycznie sprawdza się w biżuterii, która staje się delikatna za sprawa morganitu a zarazem elegancka za sprawa czarnych diamentów. Ta jedność fascynuje i idealnie współgra w ekstrawaganckich, klasycznych,  ponadczasowych wzorach. Dodatkowo morganit ma korzystny wpływ, wzmacnia naszą odporność, łagodzi stres i równoważy emocje.

Firma Jubilerska Górecki ma nadzieję, że kolekcja „Go Baroque” zostanie doceniona przez klientów z myślą, o których i dla których została stworzona.  Zdjęcia całej kolekcji można obejrzeć już dziś na instagramie (goreckidiamonds) a do zakupów zapraszamy do najbardziej prestiżowej galerii handlowej w Rzeszowie Millenium Hall, I piętro, lokal 142.  Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników i koneserów prawdziwie polskiej biżuterii, zaprojektowanej i wykonanej w Dębicy na podkarpaciu.

To wspaniały prezent z dużym potencjałem emocji, który pozostaje w naszych domach na pokolenia. Warto hołdować tak pięknym chwilom i tradycjiom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *