Suknie Ślubne z Rzeszowa

Przybliżę Wam markę Igar, której suknie sprzedawane są na całym świecie. Do napisania artykułu skłoniła mnie nowa kolekcja na sezon 2018, która końcem maja bieżącego roku będzie prezentowana na międzynarodowych targach w Niemczech, co dowodzi wysokiej pozycji na rynku.

Pierwszy Salon Sukien Ślubnych Igar rozpoczął swoją działalność już w 1985 roku w Rzeszowie. Od ponad 30 lat doświadczeni specjaliści, których kwalifikacje są stale podnoszone,  doradzają przyszłym Paniom Młodym w wyborze wymarzonej sukni ślubnej. Dzięki wieloletniej pracy nad stworzeniem dobrej marki, Igar zdobył ogromne doświadczenie w kreowaniu mody ślubnej.

Do 2005 roku działalność marki Igar opierała się na sprzedaży sukien polskich i zagranicznych producentów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientek powstała własna pracownia, w której zatrudnieni zostali najlepsi fachowcy w dziedzinie kreowania mody ślubnej, którzy nieustannie pracują nad stworzeniem niepowtarzalnych i ponadczasowych sukien ślubnych i wizytowych pod marką „IGAR”. Celem marki Igar jest tworzenie sukien eleganckich, perfekcyjnie wykończonych w atrakcyjnej cenie, stanowiących alternatywę dla masowej produkcji.

Suknie marki Igar prezentowane są na prestiżowych pokazach mody ślubnej, w czasopismach branżowych, a także na targach krajowych i zagranicznych gdzie niejednokrotnie autorskie kolekcje stworzone przez Igar otrzymywały nagrody i wyróżnienia.

Największym atutem marki Igar jest możliwość realizowania indywidualnych projektów i zamówienia wymarzonej sukni ślubnej na miarę. Poza sukniami, w salonach oferowana jest również szeroka gama dodatków ślubnych, a także kolekcja garniturów ślubnych oraz tych na inne okazje.

Suknie ślubne można zobaczyć oraz przymierzyć w salonach ślubnych w Rzeszowie, Krośnie, Przemyślu, Tarnowie, salonie patronackim w Nadarzynie oraz salonie w Arlington Heights Boutique.

Dokładne adresy, godziny otwarcia i dane kontaktowe znajdziecie tutaj:

Polecam obejrzeć wyjątkowy pokaz, na którym Igar zaprezentował kolekcję na sezon ślubny 2017:

One thought on “Suknie Ślubne z Rzeszowa

  • 27 maja 2018 at 7:39 am
    Permalink

    Teraz to robią takie śliczne suknie ślubne, nie to co 20 lat temu, normalnie mogłabym dla samej suknie jeszcze raz sie hajtnąć :)))

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *