Kawałko Dekor Styl – najlepsza firma dekoratorska w kraju

Podwójna statuetka – tak klienci docenili wysoki poziom usług firmy Kawałko Dekor Styl w plebiscycie Gala Branży Weselnej 2017. Lepszego prezentu na 10-lecie działalności nie można było sobie wymarzyć. Z właścicielem firmy rozmawia Arkadiusz Habrat.

Pierwsze miejsce na Podkarpaciu i pierwsze w kraju w kategorii dekoracje. Jak klienci zareagowali na sukces?

Nasi Klienci kibicowali nam jeszcze od GBW w roku 2016. Zmotywowani  wtedy przegraną , w tym sezonie postanowili zmobilizować jeszcze większe grono znajomych i przyjaciół, by przybliżyć nas do zwycięstwa. Po samej wygranej otrzymaliśmy mnóstwo gratulacji poprzez fanpage Facebook i też ogrom SMS-ów.  Najwięcej osób zadzwoniło z osobistymi gratulacjami. Można było odczuć, że cieszą się tak bardzo jak my. Zapewne nikt nie spodziewał się podwójnej wygranej. Z tego miejsca zespół Kawałko Dekor Styl  z serca dziękuje za każdy oddany głos i wsparcie w tak ważnym dniu.

Dwa ważne tytuły stawiają przed Wami poprzeczkę bardzo wysoko. Jakie są plany na dalszy rozwój?

Wyznajemy zasadę, że należy sprostać  wymaganiom każdego Klienta szczególnie tego, który szuka coraz bardziej nowych rozwiązań na uatrakcyjnienie swojego wesela. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom jeszcze w sezonie 2017 poszerzyliśmy ofertę o wynajem ścian i krzeseł pikowanych, podświetlanych napisów oraz balonów z helem. Mamy tu na myśli pudło niespodziankę wypuszczane przed kościołem , balony świecące wypuszczane w nocy oraz pojedyncze balony latające dla radości najmłodszych uczestników wesela. Plany na najbliższy czas?  Pozostać wciąż otwartym na naszych klientów, ich potrzeby stawiać jako najwyższy priorytet naszego działania. I oczywiście poszerzenie oferty o kolejne atrakcje weselne. Mamy tu na myśli animator zabawy- bardzo popularny na wesela ale i nie tylko.


Skąd pomysł na zajmowanie się dekoracjami? Od jak dawna to robicie?

Pomysł na zajmowanie się dekoracjami zrodził się  bardzo spontanicznie w roku 2007, a w roku 2008 przyjęliśmy pierwsze zlecenie i tak pozostało do dziś. Zwróciliśmy uwagę, że na sanocki rynku brak jest usług w zakresie wesel i ślubów. I tak się zaczęło!

Jaki jest obszar waszego działania?  

Firma Kawałko Dekor Styl działa na terenie całego Podkarpacia.

Dekoracyjny hit – co jest teraz na topie?  

Absolutnym hitem dekoracji jest styl rustykalny. Elementy drewniane takie jak ścianka za Państwem Młodym , plastry brzozy jako podstawka do butelek szklanych, tkanina jutowa, różnego rodzaju koronki, sznurki i tradycyjne słoiki ze świecami lub gipsówką. Choć styl ten ma niebywały urok nadmienić należy, że ma tyle samo zwolenników co przeciwników. Dlatego ciągle modny zostanie też styl elegancki i szykowny. Mamy tu na myśli dekoracje kwiatowe, wymowne szkła, świece oraz podświetlane elementy sali. W naszej firmie dużym hitem okazały się strusie pióra we flakonach- alternatywa dla klientów znudzonych kwiatami.


Ile wcześniej należy rezerwować termin na dekoracje?

Rezerwacji terminu należy dokonywać możliwie szybko. Średnio rok przed planowanym ślubem i weselem.  Są terminy , które można zarezerwować kilka miesięcy wcześniej. Ale są i takie, gdzie 2 lata do przodu to za krótko. Tutaj nie ma sztywnej reguły niestety.

Czy poza dekoracjami posiadacie inne usługi w swojej ofercie?

Firma Kawałko Dekor Styl  oprócz dekoracji wnętrz weselnych zajmuje się też atrakcjami weselnymi. Do Państwa dyspozycji posiadamy: fontanny czekoladowe, fontanny alkoholowe, wytwornice baniek mydlanych, wytwornice dymu ciężkiego, podświetlane napisy LOVE, balony helowe pojedyncze, balony wypuszczane z pudła niespodzianki i balony świecące wypuszczane przed kościołem lub innym miejscu wskazanym przez Państwa Młodych. Tworzymy też figury balonowe, bramy, łuki, kolumny i postacie z bajki.

Narzeczeni organizują wesele pierwszy raz, więc mają sporo dylematów, na co się zdecydować. Jak wygląda doradztwo w kwestii Waszych usług?

Na tyle na ile jest to możliwe staramy się służyć pomocą w doborze odpowiedniej dekoracji. Na spotkanie z klientami poświęcamy niejednokrotnie kilka godzin. Zestaw obszernej ilości pytań przez , które staramy się przebrnąć z Państwem Młodym niemalże zawsze pomagają stworzyć dekorację, która Młodzi sobie wymarzyli. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie. Ważne by cała rozmowa przebiegała w miłej atmosferze.

Czy zdarzają się Państwu jakieś specjalne oczekiwania par młodych? Jak Państwo podchodzą do różnych, niestandardowych propozycji?

Specjalne oczekiwania ze strony Państwa Młodych są dla nas wyzwaniem szczególnie kiedy należy zmierzyć się z czymś zupełnie nowym. Staramy się oczywiście stanąć na wysokości zadania, dlatego takie zlecania są dla nas priorytetowe.


Czy jest coś czego lepiej unikać w dekorowaniu wnętrza na okoliczność jaką jest wesele?

W naszej ocenie należy absolutnie unikać przepychu i zasady „ im więcej tym lepiej.”. Tutaj każdy niestety ma swoją miarę tego zjawiska. Ale należy pamiętać że to co dla jednych jest przesadne dla innych jest spełnieniem wizji , którą sobie Klient wykreował. 

Gdzie można znaleźć Wasze realizacje i poznać ofertę?

Wszelkie nasze realizacje oraz ofertę firmy można znaleźć na stronie www.kawalko.sanok.pl oraz profilu Facebook Kawałko Dekor Styl- dekoracje weselne.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *