Nieco Inna Pracownia Florystyczna – wyjątkowe bukiety i dekoracje kwiatowe

Piękny bukiet ślubny to marzenie każdej Panny Młodej. O kwiatach i dekoracjach kwiatowych z Beatą Pastwińską rozmawiał Arkadiusz Habrat

Czy Wasza oferta to same bukiety czy także inne usługi?

Florystyką zajmuję się od 2010 roku. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich więc nie są to tylko bukiety…
Oczywiście do największego grona klientów naszej pracowni należą Pary Młode którym oferujemy szeroki zakres usług florystycznych tj. bukiety ślubne, wianki, dekoracja kościoła – nie tylko kwiatami, posiadamy szeroki wybór materiałów dekoracyjnych typu tiule, stojaki, szkła, krzesła, biały dywan, kolejna propozycja to także dekoracja sali na której skupiamy się w oprawie florystycznej stołu pary Młodej i Gości, ale podejmujemy się również w tworzenie np. girland kwiatowych na różnych powierzchniach sali weselnej.
Oprócz klientów ślubnych współpracujemy z hotelami, którym dostarczamy kwiaty na rożne okoliczności, komunie, chrzty, śluby, cateringi, ale też wykonujemy dla nich dekoracje np. recepcji, restauracji dostosowaną do odpowiedniego okresu w roku.
Kolejną grupą to klienci indywidualni dla których przygotowujemy również z wielką starannością wszystkie bukiety czy kompozycje okolicznościowe. Zdarzają się nam również zlecenia podczas których mamy do dekoracji domy w tematyce Bożego Narodzenia. Dlatego też można stwierdzić, że mamy szeroki zakres usług, a specjalizujemy się przede wszystkim w florystyce.

Czy zajmujecie się też dekoracjami ślubnymi z żywych kwiatów?

Wszystkie dekoracje ślubne jakie wykonujemy są wykonane tylko i wyłącznie z kwiatów żywych. Wygląda to naturalnie, pięknie, a nasze doświadczenie zapewnia świeży wygląd kompozycji przez całe przyjęcie.

Jak to jest być decyzją głosujących firmą numer jeden?

W głębi serca mieliśmy cichą nadzieję, że się uda, pewnie jak większość firm biorących udział w plebiscycie, ale my prowadziliśmy kampanie na facebooku, która miała na celu zachęcenie naszych klientów do wysyłania smsów i powiem szczerze, że przeszła ona moje najśmielsze oczekiwania. Były i takie osoby które na spotkaniach pokazywały mi, że sms-y zostały wysłane i przy mnie słali kolejne i szczerze trzymali kciuki.. ale największą nagrodą dla mnie była reakcja po poinformowaniu o zajęciu 1-go miejsca.. to co się działo na facebooku, taka ogromna ilość reakcji, komentarzy, gratulacji, aż ciepło robiło się na serduchu, że Ci wszyscy ludzie faktycznie cieszyli się z mojego sukcesu, wspierali mnie i to wszystko motywuje do bycia jeszcze lepszym w spełnianiu oczekiwań florystycznych moich cudownych klientów.

Skąd pomysł na udział w plebiscycie?

Nominację w plebiscycie Gala Branży Weselnej dostaliśmy poprzez maila bez naszego zgłoszenia co było dla nas wielką niespodzianką.

Jakie są Wasze wrażenia po udziale w Gali Branży Weselnej?

Hmm super! Emocje już trochę opadły, ale jesteśmy szczęśliwi z zajęcia 1-go miejsca w kategorii kwiaciarnia, chcielibyśmy też pogratulować organizatorom za taki świetny pomysł jakim jest Gala Branży Weselnej i za samą organizację tak ogromnego przedsięwzięcia.

Czy pamiętacie swoje najtrudniejsze zlecenie?

Zaskoczę, bo nie będzie to ślubne zlecenie, a do filmu produkcji hinduskiej, który realizowany był m.in. w Rzeszowie. Wykonaliśmy dla nich kilkadziesiąt metrów girland kwiatowych i kompozycji (kwiaty żywe), wiązało się to z sporym wyzwaniem logistycznym jak i fizycznym.. był to ogrom pracy, ale też niezłe wyzwanie i będzie na pewno co wspominać.

Jakie kwiaty zawsze pasują do wystroju sali? Czy są jakieś uniwersalne?

Myślę, że większość kwiatów pasuje do każdej Sali, to na co warto zwrócić uwagę to kolorystyka i styl.. do sal typu karczma odpowiednie kompozycje będą bardziej w klimacie rustykalnym, a glamur w eleganckich salach sprawdzi się w 100%, ale zawsze zanim określimy dokładny zarys dekoracji analizujemy wygląd Sali aby jak najlepiej dopasować styl kompozycji do wnętrza.

Jakie są modne teraz bukiety ślubne?

Hitem są bukiety z dodatkiem dużej ilości zieleni, z kwiatami w kolorowych odcieniach w luźnej formie tzw. styl BOHO.
Ale prawda jest też taka, że jesteśmy po to by spełniać marzenia klientów i jeśli komuś zależeć będzie na bukiecie boho to go wykonamy, a jak na bukiecie tradycyjnym, eleganckim, to czemu nie? Będzie też pięknie!

Gdzie Was szukać by szczegółowo poznać ofertę?

Przede wszystkim znaleźć nas można na facebooku: kliknij tutaj
Można tam na spokojnie obejrzeć zdjęcia z naszych realizacji.
A żeby móc szerzej zapoznać się z naszą ofertą, zapraszam do kontaktu, na maila możemy wysłać nasza ofertę, która przedstawia zarys oferowanych przez nas usług. Jesteśmy też otwarci na nowe wyzwania, więc najlepiej do nas napisać, zadzwonić, a na pewno wysłuchamy i pomożemy.

Zapraszam, Beata Pastwińska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *