Obrączki ślubne, miłość zaklęta w złocie.

Rozmawiam z właścicielem Firmy Jubilerskiej„Górecki”Sp.j. – Zbigniewem Góreckim, którego salony mieszczą się w Galerii Millenium Hall w Rzeszowie oraz w Dębicy.

Czym na rynku wyróżniają się obrączki marki Górecki?

Lansujemy nasze obrączki pod hasłem „Górecki obrączki dla kreatywnych” mówiąc najprościej proponujemy wzornictwo naszej firmy, która nie podgląda propozycji innych firm. Projektujemy według naszych pomysłów. Zaprojektowane obrączki cieszą się ogromnym zainteresowaniem o czym świadczy stale wzrastająca sprzedaż. Jest to dla nas potwierdzeniem obranego kierunku. Zdarzają się takie dni, że w naszych salonach  są kolejki osób oczekujących na złożenie swojego zamówienia.Takie sytuacje mocno nas motywują.

                                                                                                                   

Czy drogie są takie indywidualnie zamówione obrączki?

Powiem odwrotnie – są bardzo tanie, bo np. mając własny złom złota można zapłacić tylko za ich wykonanie i tu ceny zaczynają się powyżej 300 zł. Cena obrączek zawiera mnóstwo wartości dodanych takich jak: 3 letnią gwarancję, możliwość odświeżenia obrączek zmiany rozmiarów oraz certyfikat autentyczności oprawionych kamieni a do tego przepiękne opakowanie. Ponadto obrączki klasyczne można kupić „od ręki” posiadamy w ciągłej sprzedaży wszystkie rozmiary popularnych klasycznych wzorów.

Jak dużo jest takich indywidualnych zamówień?

Bardzo dużo, ogromna rzesza młodych ludzi jest pełna świetnych pomysłów, zaproszeni do takiej współpracy potrafią zaskakiwać nietuzinkowymi rozwiązaniami.

Czy pomysły bywają zaskakujące?

O tak, pomysły bywają bardzo kreatywne i podnoszą poprzeczkę naszym jubilerom w realizacji takiego projektu, ale my to po prostu kochamy więc z ogromną pasją przystępujemy do każdego nowego wyzwania.

                                                                                                                     

Gdzie zatem można kupić lub zamówić wasze obrączki?

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia  naszych salonów w Millenium Hall w Rzeszowie lok nr 142 I piętro, oraz  w Dębicy w Galerii Raj i Rynek 5. Obecnie nasza firma przygotowała dla klientów bardzo ciekawe propozycje. Rabaty na obrączki sięgają nawet 30%, a brylanty do obrączek aż 50%. Proszą nie zmarnować tej okazji.

Zapraszamy serdecznie będzie nam miło Państwa gościć i spełniać Państwa życzenia.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *