Relacja Foto i Wideo z Krośnieńskich Targów Ślubnych 2023 w Pałacu Polanka

6 stycznia odbyła się 10-ta edycja krośnieńskich targów ślubnych. Frekwencja odwiedzających dopisała, a znani wystawcy z regionu zaprezentowali nowe trendy i kolekcje na sezon ślubny 2023.

Podczas targów do wygrania dla narzeczonych był pobyt w SPA oraz voucher na romantyczną kolację w znanej z wyśmienitej kuchni restauracji Pałacu Polanka. Dużym zainteresowaniem cieszyła się oferta firm jubilerskich, które na dzień targów udzieliły rabat aż -30%, stąd sporo osób zdecydowało się na zakup obrączek już na targach. Oko cieszyły propozycje pięknych dekoracji stołu prezydialnego i ścianek weselnych.

Furorę  zrobiła nowa kolekcja sukien ślubnych słynnej marki Maxima – przyszłe Panny Młode były oczarowane i umawiały wizytę w salonie na przymiarkę. Mężczyźni mogli wybierać między garniturami marki Vestus, a krawiectwem miarowy Leona Nogalskiego – prężnie rozwijającego się kreatora mody dla panów.

Jak co roku ofertę przedstawili fotografowie i filmowcy – nowość to mobilne studio fotograficzne na weselu, zaprezentowane przez firmę Fotos z Jasła. Zwiedzający mogli wykonać bezpłatne zdjęcia w fotobudce „Oko Prezesa”, a także nagrać krótki film pamiątkowy w budce 360 – tę ofertę zaprezentowała firma Rogata fotobudka 360.

Wyborne smakołyki przygotowała cukiernia Jagusia, serwując ciasta, deserki oraz znane w całym Krośnie i okolicy pyszne lody. Na stoisku gospodarza Pyszny udziec wieprzowy osobiście kroił sam szef kuchni hotelowej restauracji, a całość można było zwieńczyć soczystym drinkiem od barmana Blue-Fire.

Przy wyjściu ofertę prezentował animator – mody ostatnio na weselach, a przed obiektem narzeczeni mogli wybierać między samochodami klasycznymi i nowoczesnymi oferowanymi jako pojazd do ślubu.

Kolejna edycja targów ślubnych w Krośnie planowana jest na 6 stycznia 2024r. Poniżej relacja wideo, oraz zdjęcia wykonane przez firmę Shootit Memories z Rzeszowa.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *