Targi ślubne w Kresowej Osadzie – ruszyły zapisy

Po raz czwarty Kresowa Osada otwiera się na współpracę z podmiotami z szeroko rozumianej branży ślubnej. Już w niedzielę 9 grudnia organizujemy Targi Ślubne i zachęcamy wystawców do zgłaszania swojego udziału.

Tego dnia chcemy stać się Pałacem Ślubów, który stanowić będzie niezastąpioną strefę dla narzeczonych. Stąd zachęcamy wystawców do zaprezentowania swojej oferty szerszemu gronu. W hali konferencyjno-bankietowej „Przystanek Kresy”, bo tam usytuowane będą powierzchnie handlowe, wystawić swoją ofertę mogą salony sukien ślubnych, jubilerzy, fotografowie, cukiernie, kosmetyczki, fryzjerzy, zespoły muzyczne, itp. Głównym celem wydarzenia jest pokazanie jak największej liczby wystaw z różnych dziedzin i danie tym samym możliwości przyszłym nowożeńcom szerokiego wyboru produktów i usług.

Targi Ślubne są wdzięcznym tematem i cieszą się ogromnym zainteresowaniem, zawsze są nagłaśniane w prasie, radiu, telewizji i Internecie. Szeroko zakrojona promocja skutecznie „ściąga” zainteresowanych. W poprzedniej edycji Targów w Kresowej Osadzie pojawiło się prawie 5 tys. zwiedzających.

Wystawcy chcący zgłosić swój udział powinni zapoznać się z regulaminem, wypełnić formularz zgłoszeniowy (oba dokumenty poniżej) i uiścić opłatę w wysokości 100 zł netto + 23% Vat (123 zł brutto). Cena obejmuje otrzymanie jednego stanowiska wystawowego (stół 1,5m., 1 krzesło, gniazdko 230 V). Targi w Kresowej Osadzie nie mają charakteru komercyjnego, a wszystkie opłaty rejestracyjne przeznaczone będą na promocję wydarzenia.

Więcej informacji udzielanych jest telefoniczne – 500 738 500.

Regulamin IV Targów Ślubnych.

Zgłoszenie uczestnictwa [PDF].

Zgłoszenie uczestnictwa [WORD].

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *