Targi Ślubne w Przeworsku, czyli raj dla narzeczonych!

Widząc tak duże zainteresowanie ubiegłorocznymi Targami Ślubnymi w Przeworsku, organizatorzy postanowili zorganizować drugą edycję tego wydarzenia z myślą o wszystkich parach narzeczonych oraz osobach szukających odpowiednich firm do obsługi swojego ślubu i wesela. W tym roku Targi Ślubne odbędą się na dwóch salach w Restauracji „Leliwa” w Przeworsku, gdzie swoje oferty zaprezentuje około 30 firm.

Poza możliwością obejrzenia na żywo sal bankietowych Restauracji „Leliwa”, swoje bogate oferty zaprezentują salony sukien ślubnych, fotografowie, kamerzyści, salony jubilerskie, salony fryzjerskie i kosmetyczne, kwiaciarnie, floryści, cukiernie, fotobudki, dekoratorzy weselni, zespoły muzyczne, DJ-e, wodzireje, animatorzy dla dzieci, samochody do ślubu oraz wiele innych firm związanych z branżą weselną.

Dla zwiedzających przygotowane zostały rabaty od wystawców, konkursy z nagrodami, pokazy oraz wiele więcej ciekawych i przydatnych ofert związanych z tym najważniejszym dniu w życiu, jakim jest ślub.

Zapraszamy 16 lutego 2020 roku do Restauracji „Leliwa” w Przeworsku, przy ul. Lwowskiej 110. Dla zwiedzających Targi czynne będą od godziny 11:00 do 17:00, a wstęp na Targi jest darmowy.

Organizatorem Przeworskich TARGÓW Ślubnych 2020 jest grupa Targi Przeworsk https://targi.przeworsk.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *