WESELE Z CHARAKTEREM w Jasiu Wędrowniczku

Hotel Restauracja Jaś Wędrowniczek  w Rymanowie zaprasza na konsultacje ślubne

  • Zadbamy o  elegancką oprawę i kompleksową organizację przyjęcia weselnego,
  • Zaproponujemy i polecimy sprawdzone usługi ślubne np. fotografa czy zespół muzyczny
  • Pomożemy w wyborze menu i zakwaterowaniu gości weselnych
  • Postaramy się, by Państwa plan i wizja tego Dnia zostały w pełni zrealizowane
  • Inspirujemy i doradzamy, kiedy brakuje pomysłów, a także tworzymy nowe trendy ślubne, gdy Państwa propozycje są nieszablonowe
    – jesteśmy otwarci na nowe, ciekawe inspiracje

Hotel Restauracja Jaś Wędrowniczek w Rymanowie to obiekt, który od blisko 14 lat działa w branży gastronomicznej i hotelarskiej.  Renoma hotelu, jego wysoka pozycja na rynku  usług ślubnych oraz pozytywne opinie dotychczasowych Gości to największe plusy Jasia Wędrowniczka.

Sale weselne

Dysponujemy 2 salami weselnymi.  Do Państwa dyspozycji jest sala restauracyjna mieszcząca do 70 osób na mniejsze przyjęcia oraz sala bankietowa mieszcząca do 130 Gości, a przy okrągłym ułożeniu stołów do 100. Sala bankietowa wyposażona jest w nowoczesne oświetlenie, które pozwala stworzyć wyjątkowe efekty świetlne oraz dowolnie zmieniać nastrój sali od romantycznego, po bardziej rozrywkowy.

Wystrój

Nieszablonowe i oryginalne wnętrza Jasia Wędrowniczka zachwycają klimatycznym

i oryginalnym wystrojem.  Obiekt urządzony jest w staropolskim stylu i łączy w sobie tradycję z prestiżem. Również pokoje urządzono z artystycznym wdziękiem. Młoda Para spędza noc poślubną w stylowym i wygodnym apartamencie, wyposażonym w wannę

z jacuzzi. Pozostali Goście weselni mogą skorzystać z 42  miejsc noclegowych. Oferta noclegu dla Gości objęta jest ceną promocyjną, a Nowożeńcy otrzymują nocleg gratis.

Kuchnia

Kolejnym atutem jest doskonała kuchnia. Kucharze Jasia Wędrowniczka rozpieszczają Gości wspaniałymi potrawami, a nasze menu weselne to gwarancja smaków najwyższej jakości. Potrawy weselne  oferujemy w 3 różnych zestawach  menu: rubinowym, szmaragdowym i  diamentowym.  Dodatkowo proponujemy wbogacenie przyjęcia o stół galicyjski, stół dworski, candy bar, fontannę czekoladową, czy pieczonego prosiaka lub dzika. Istnieje też opcja zastąpienia jednego z ciepłych dań posiłkiem z grilla. Hotel dysponuje  dwiema zadaszonymi wiatami  grillowymi mieszczącymi do 200 osób.

Ogród Jasia Wędrowniczka

Atutem Jasia Wędrowniczka jest też jego  otoczenie, w naszym ogrodzie znajduje się szereg atrakcji – plac zabaw dla dzieci, mini zoo, oczko wodne i altanka. Brzozowy gaj

z altanką to wyjątkowo urokliwe miejsce, często wybierane na scenerię ślubu cywilnego. Ceremonia ślubna w plenerze, a nawet pod  pięknie udekorowaną wiatą grillową to kolejna nieszablonowa propozycja naszego lokalu.

Catering Service

Organizujemy także wesela cateringowe w dowolnie wskazanym miejscu. Obsługujemy przyjęcia do 200 osób. Gwarantujemy profesjonalną obsługę. Dbamy o to, by standard i jakość obsługi przyjęcia cateringowego były na równie wysokim poziomie, jak w naszym lokalu. Możemy to zapewnić, dzięki profesjonalnym  i doświadczonym  pracownikom.

Wysoki poziom usług

Ślubna oferta hotelu Jaś Wędrowniczek powstała na podstawie długoletniego doświadczenia i to właśnie, dzięki niemu świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Przez lata poznaliśmy i nadal poznajemy oczekiwania Młodych Par, związane z ich najpiękniejszym Dniem w życiu. Dbamy więc o to, by przygotowania weselne przebiegły sprawnie, a sam Dzień Ślubu był pozbawiony trosk i niepotrzebnego stresu.

Jaś Wędrowniczek to wyjątkowy hotel, który  oferuje wszystko to, czego można oczekiwać w związku z organizacją ślubu. Ciepła, rodzinna atmosfera obiektu, cudowne
i niepowtarzalne  wnętrze oraz pełen profesjonalizm załogi czynią z naszego hotelu wymarzone miejsce na przyjęcie weselne.

 

Z  przyjemnością spełnimy Państwa oczekiwania i dopasujemy się do osobistych potrzeb i wymagań.

Kontakt:

Hotel ** Restauracja Jaś Wędrowniczek
ul. Bieleckiego 8
38-480 Rymanów

Konsultacje ślubne  :
Marzena Smoleń, tel. 665 464 965
marzenasmolen@jas-wedrowniczek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *