1 Grudnia 2019 Targi Krosno – dla wystawców

Witam,

przygotowanie stoisk możliwe jest 30 listopada i 1 grudnia 2019 r. (sobota i niedziela) z podziałem na sale w godzinach:

sala A 16.00 – 19:00 30 listopada (sobota)
sala B 07:00 – 09:30 1 grudnia (niedziela, dzień wcześniej na sali B odbywa się inne wydarzenie – brak możliwości wejścia na salę)
Inne godziny są niedostępne.

W dniu targów (01.12.2019 r.) obie sale dostępne od godz. 7:00 (wcześniej się nie da).

– przedłużacze i nakrycia stołów firmy zabezpieczają we własnym zakresie – do dyspozycji organizator oddaje stoły oraz krzesła (ograniczona ilość, dlatego najlepiej nie przyjeżdżać na rozkładanie na ostatnią chwilę).

– rozmieszczenie stoisk bez zmian (plany niżej)

– kawa dla wystawców dostępna jest bezpłatnie w kuchni budynków A, B

– w dniu targów każdy wystawca (poza samochodami do ślubu i cukiernią) zobowiązany jest usunąć swój samochód z parkingów Kompleksu Weselnego Dwa Serca do godziny 9.15. Miejsce parkingu dla wystawców jest na bezpłatnym parkingu byłego Urzędu Wojewódzkiego. Będzie podstawiony samochód (srebrny bus), który po odstawieniu swojego samochodu na parking przywiezie Państwa na miejsce targów. Po zakończeniu targów ten sam bus odwiezie wystawców po samochody pod Urząd. Ten zabieg ma na celu zrobienie miejsca dla zwiedzających (60 wystawców to min. 60 samochodów) – proszę o sumienne podejście do odstawienia swoich pojazdów. Bus będzie kursował w dniu targów w godz 8:00

– zespoły muzyczne prezentują się trzykrotnie – jedna prezentacja nie może przekroczyć 15 minut (łącznie trzy to 45 minut) – proszę zespół o kontakt, by ustalić godzinę prezentacji

– firmy świadczące usługi kateringowe tj. fontanny czekoladowe, cukiernie itd. zobowiązane są do zapewnienia pojemników na śmieci dla degustujących usytuowane w widocznym miejscu przy swoim stoisku.

– wystawcy, którzy nie wykupili reklamy w gazetce a chcą, by informacja o nich pojawiła się na oficjalnej stronie fb targów proszeni są o dosłanie grafiki na weselnyexpert@gmail.com do 22 listopada (nieobowiązkowo)

– proszę o umieszczenie na fb plakatu (zamieszczony na dole i wysłany w mailu)

WAŻNE – proszę każdą firmę o dodanie plakatu i filmu na swoim prywatnym fb i fb Państwa firmy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *