Zespół Blayzer – doświadczenie i pasja gwarancją udanej zabawy

W tym roku pierwsze miejsce na Podkarpaciu w plebiscycie Gala Branży Weselnej zajął Zespół Blayzer. Wiele pozytywnych opinii Par Młodych, u których występował zespół Blayzer, potwierdza zasłużone zdobycie statuetki i pierwszego miejsca.

Jak długo zajmujecie się prowadzeniem Zespołu Muzycznego Blayzer? Jak doszło do jego powstania?

Zespół Blayzer powstał końcem 2011 roku. Kilka telefonów do znajomych i gra muzyka 🙂 Ale początki były bardzo ciężkie, ponieważ zmuszeni byliśmy do tworzenia repertuaru od początku. Mimo tego w przeciągu trzech miesięcy przygotowaliśmy oraz zagraliśmy te utwory na studniówce, na której przekonaliśmy się, że to co robimy idzie w bardzo dobrym kierunku. Nie byłoby to możliwe bez wieloletniego doświadczenia muzycznego każdego z nas. Następnie przyszły wesela, oraz inne imprezy okolicznościowe, gdzie niejednokrotnie słyszeliśmy bardzo pochlebne opinie o naszym zespole, co zawsze jeszcze bardziej mobilizowało nas do pracy.

Czy zdarzają się jakieś specjalne oczekiwania par młodych? Jak podchodzicie do tego typu propozycji?

Każda Para oczekuje od nas potwierdzenia, że właściwie wybrali zespół na swój najważniejszy dzień w życiu, a my każdą piosenką staramy się to udowodnić. Wszelkie dodatkowe prośby związane z oprawą muzyczną uzgadniamy indywidualnie z młodą Parą dbając, aby spełnić ich oczekiwania.

Jakie to uczucie odebrać statuetkę dla najlepszego zespołu na Podkarpaciu, o czym zdecydowali głosujący?

Jest to wielkie wyróżnienie dla każdego z nas otrzymać statuetkę dla najlepszego zespołu na Podkarpaciu, stąd też emocje temu towarzyszące są ogromne. Niektórym z nas emocje dawały się we znaki jeszcze kilka dni po ogłoszeniu wyników.

Czy to pierwsza tego typu nagroda, a może Zespół Muzyczny Blayzer ma już na swoim koncie podobne sukcesy?

Tak, to pierwsza nagroda tego typu w karierze naszego zespołu, więc ma ona dla nas jeszcze większe znaczenie.

Teraz na pewno często zadawane pytanie przez Narzeczonych. Jak wygląda oferta  jeśli chodzi o wybór Zespółu Muzycznego Blayzer na wesele?

Wraz z powstaniem naszego Zespołu założyliśmy sobie cele, do których ciągle dążymy, a dzięki takim nagrodom utwierdzamy się w tym, że to co robimy jest na wysokim poziomie i sprawdziło się u naszych dotychczasowych Par.

Ile wcześniej przed weselem należy się z Wami kontaktować w sprawie rezerwacji?

Jest to w głównej mierze zależne od pory roku w jakiej Państwo Młodzi chcą zorganizować swoje wesele. Zazwyczaj jest to 1 – 2 lata wcześniej, jednak zdarzają się sytuacje, kiedy można wcześniej nawiązać z nami współpracę☺

Jakiego typu muzykę najczęściej gracie na przyjęciach weselnych?

Jesteśmy bardzo otwarci na większości gatunków muzycznych, aczkolwiek niezmiennie od kilku lat Polskie wesele nie obędzie się bez Disco Polo oraz Polskich i zagranicznych szlagierów. Każde wesele jest inne, więc i my do każdego wesela poschodzimy indywidualnie dopasowywując muzykę do bawiących się gości.

Dla większości par młodych jest to trudność wyboru typu muzyki na swoje wesele, również jeśli chodzi o utwór na pierwszy taniec pary młodej. Jakie są Wasze propozycje muzyczne?

Jak już wcześniej wspomniałem, do każdego wesela podchodzimy indywidualnie, a więc również rodzaj muzyki dobierany jest indywidualnie. Podobna sytuacja ma miejsce przy wyborze Pierwszego Tańca, możemy przedstawić swoje propozycje, ale ostatnie słowo mają oczywiście Państwo Młodzi.

 

Gdzie można dowiedzieć się czegoś więcej o Zespole Muzycznym Blayzer, po to aby przyszłe pary młode  mogły dokładniej zapoznać się z Państwa ofertą?

W pierwszej kolejności oczywiście zapraszamy na naszą stronę internetową www.blayzer.pl jak również na nasz profil na Facebook www.facebook.com/zespolblayzer

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *