Ślub w twoim stylu

Skromna czy pełna przepychu? Tradycyjna czy odważnie odsłaniająca wdzięki? Bez względu na to, jaką stylizację ślubną wybierzesz pamiętaj, że liczy się tylko jedno – by wyrażała ciebie!

Dla młodej pary ślub to najważniejszy, wymagający szczególnej oprawy dzień. Nie miejmy jednak złudzeń: choć to wspólne święto przyszłych małżonków, oczy wszystkich gości dyskretnie ominą nawet najbardziej eleganckiego pana młodego po to, by podziwiać urodę panny młodej. Dlatego każda planująca ślub dziewczyna chce w tym dniu czuć się wyjątkowo i przykłada dużą wagę do wyboru odpowiedniej sukni ślubnej. Kłopot jednak polega na tym, że zmieniające się trendy mogą przyprawić o zawrót głowy… Zwykle panna młoda dokonuje więc wyboru sukni w towarzystwie innych osób, z których zdaniem się liczy. Nie zawsze jednak wskazówki takich doradców wpisują się w gust kandydatki na żonę. Jeśli zatem przyszła teściowa chce, byś pokazała się w sukni typu „beza”, a ty skrycie marzysz o prostej klasycznej stylizacji, przyjaciółka namawia na długi tren, podczas gdy ty wolałabyś zaszaleć i odważnie pokazać nogi – posłuchaj swego wewnętrznego głosu i wybierz kreację w twoim stylu – taką, w której poczujesz się pięknie, wyjątkowo, po prostu jak księżniczka!

Doskonałym dopełnieniem twojej wymarzonej sukni będzie też odpowiednia bielizna. Idealny komplet nie tylko będzie doskonale współgrał z suknią ślubną, ale też w dyskretny sposób podkreśli urodę przyszłej mężatki. W tę rolę najlepiej wpisuje się bielizna marki Axami z kolekcji ślubnej Royal Wedding. Na widok projektów tej marki każda panna młoda, która marzy o perfekcyjnym ślubie odetchnie z ulgą – kolekcja Royal Wedding stanowi bowiem odpowiedź na najnowsze światowe trendy. Królewska jakość, z jaką została wykonana nadaje tym projektom wyjątkowego i niepowtarzalnego charakteru. Bielizna marki Axami ma jeszcze jedną zaletę: pozwala poczuć się nieprzeciętnie, dodaje pewności siebie i sprawia, że każda panna młoda zacznie rozsiewać wokół siebie wyjątkową aurę.

Nie słuchaj doradców, nie myśl o tym, by spełnić czyjeś oczekiwania. Idź do ślubu w swoim, niepowtarzalnym stylu. Tylko wtedy zapamiętasz ten dzień jako najważniejszy w twoim życiu!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *